Zajímá Vás organizování eventů a operations management? Chcete vytvářet druhým příjemnou atmosféru, kde vše šlape jako po másle?
Přijďte ve středu 11.5. v 18:00 do Epistea Lab na meetup s meta-organizátorem akcí z CEA v Anglii, Olliem Base. Více ZDE.

Event management, logistika a vůbec provozní řízení organizací s vysokým pozitivním dopadem bylo organizací 80 000 Hours identifikováno jako kariérní cesta, která může mít sama o sobě velký dopad na svět. Lidé v provozních rolích jsou multiplikátoři, kteří zvyšují produktivitu ostatních v organizaci skrze budování efektivního vnitrofiremního systému. Výsledky organizací, kde kvalitní provoz umožňuje výkonným zaměstnancům nerušeně a kreativně pracovat, mohou být v porovnání s ostatními organizacemi impresivní.

Provozní práce ale nejsou pro každého. Lidé, co v event managementu a provozu vynikají, oplývají velkou dávkou kreativity, sebeřízením, sociálními dovednostmi a svědomitostí. Pokud v sobě máte tyto talenty, provoz a event management ve významných organizacích může být Vaše nejlepší volba pro pozitivní dopad ve světě.

Co všechno provozní řízení obnáší?

Provoz organizací i pořádání konferencí stojí na různorodých činnostech jako tvorba finančního systému, projektovém řízení, vytvoření prostoru pomáhajícího produktivitě, exekutivní asistentské práce a komunikaci a další. Umění potom spočívá v předvídání toho, co budou účastníci či zaměstnanci potřebovat, či vymýšlení způsobů, jak při opakovaných částech své práce ušetřit čas.

Event management specificky zahrnuje zvaní přednášejících, hledání konferenčních prostorů, starost o přihlašovací a výběrový proces či hlídání, že sestavený program splňuje cíle setkání. Event i Operations Management často přesahuje i do HR, marketingu nebo fundraisingu.

Jak vám může pomoci český Spolek pro Efektivní altruismus?

Dlouhodobé příležitosti

 • Nabízíme kariérní poradenství v rámci projektu Pomáhej kariérou.
 • Náš tým nabízí konzultace a propojení: Zde si můžete domluvit call s Vojtou nebo Pájou.
 • Dobrovolnické příležitosti, placené příležitosti, stáže a letní brigády – Chcete si vyzkoušet prakticky, zda jste dobrý fit pro organizování eventů nebo provoz organizace? V průběhu roku organizujeme řadu konferencí, meetupů, dvoutýdenních kurzů či fellowshipů, kde je příležitost se zapojit. Pokud mezi aktuálními příležitostmi nenajdete nic, co by Vás zaujalo, pomůže Vám Hanka.

Aktuální příležitosti

 • 11.5.2022 (středa) proběhne v Epistea Lab setkání s Olliem Base, meta-organizátorem komunitních událostí z Centra pro Efektivní Altruismus v Anglii (CEA). Ollie v CEA zkoumá příležitosti, jak rozšiřovat portfolio událostí a podporovat event managery. Před tím dělal výzkumného analytika v Longview Philanthropy.
  Účast je vhodná pro kohokoliv, kdo by se zajímal o event a operations management, sdílení zkušeností z těchto oborů nebo nějaké detaily k osobnostnímu fitu.
  Akce probíhá při příležitosti propojování účastníků a speakerů konference EAGxPrague s českým publikem.
 • Human-Aligned AI Summer School – HAAISS je konference pro doktorandy a postdoktorské studenty umělé inteligence z celého světa. Její třetí ročník bude probíhat 4.-7. srpna 2022 a přispěním k jejímu bezproblemovému chodu pomůžete výzkumu, který může zcela zásadním způsobem ovlivnit, jak bude lidstvo žít či nežít v budoucnosti.
  Zájemci mohou kontaktovat Hanku na email.
 • Applied Rationality Workshops – Na podzim budou v ČR probíhat 2 běhy kurzů aplikované racionality. Přispět jeho účastníkům k většímu komfortu může znamenat osobní přispění k lepšímu fungování a rozhodování lidí, kteří v budoucnu mohou být významnými decision-makery. Zájemci nás mohou kontaktovat zde.
 • AI Safety Camp – Další příležitostí je závěrečný výjezd účastníků letního výzkumu umělé inteligence organizované mezinárodním týmem. Pro výjezd si vybrali ČR a termín 8.-16. října. Zájemci mohou kontaktovat Hanku.

Chystané příležitosti