Na konci listopadu budeme mít stánek #krimyš.

Konference #krimyš, která je největší českou konferencí právě o kritickém myšlení, bude 26. listopadu v pražském Kulturním domě Ládví hostit celkem sedm řečníků. Mezi těmi nebude chybět například kosmický inženýr spolupracující s NASA a člen oddělení vesmírného výzkumu na Akademii věd Jan Lukačevič, lektor kritického myšlení a spoluautor předmětu kritické myšlení na VŠE Lukáš Hána, youtuber Kovy nebo autor bestselleru Konec prokrastinace Petr Ludwig.

Jak nepodléhat manipulacím a falešným zprávám? Jak poznat kvalitní zdroje a informace? Jak lépe argumentovat a pomáhat lépe kriticky myslet ostatním? Sedm řečníku rozebere téma z mnoha úhlů během půlhodinových projevů.

Dnešní problém je, že mnoho z toho, co si myslíme, že víme, ve skutečnosti není pravda. Kritické myšlení je pak způsob, jak své omyly odhalovat a opravovat. Lidé se ale s kritickým myšlením nerodí. Je to dovednost, kterou je potřeba se učit a trénovat. Stejně jako třeba jízdu na kole. “ vysvětluje častou absenci kritického myšlení pořadatel konference a lektor GrowJOB Institute Lukáš Hána

Konkrétní termíny konání všech akcí mohou zájemci průběžně sledovat na stránkách events.growjob.com.

Místo konání akce: Kulturní dům Ládví, Burešova 1661/12

Termín a trvání: 26. listopadu, 17.00 – 22.00

Cena vstupenky: nyní 1.490 Kč, od 1. listopadu 1.890 Kč

Web akce zde

Událost akce zde