1) Chci být v obraze

Aby vám nic neuteklo, máme pro vás několik možností, jak nás sledovat. Všechny nové akce přidáváme průběžně na náš Facebook. Doporučujeme stránku lajkovat a pravidelně sledovat sekci události. Pokud nechcete koukat na facebook, můžete si přidat náš kalendář, kam sdílíme všechny nadcházející události.

Spolkový newsletter vychází zhruba jednou za dva měsíce a najdete v něm souhrn všeho, co se událo, co plánujeme, odkazy na zajímavé čtení, události, medailonky členů a další. Můžete se také přihlásit k odběru globálních newsletterů

2) Chci se aktivně zapojit

Za normálních okolností je nejjednodušší přijít na některou z našich komunitních akcí pro nováčky v Praze nebo Brně a seznámit se osobně. Doufáme, že v průběhu roku 2021 tyto akce obnovíme. Zůstaňte s námi v kontaktu skrze platformy výše, popřípadě nám o sobě dejte vědět prostřednictvím formuláře a my se s Vámi spojíme.

3) Chci darovat

Jsme nezisková organizace, která funguje díky grantům a příspěvkům jednotlivců. Informace o tom, proč byste měli poslat finanční dar právě nám a k čemu ho využijeme, najdete zde

Pro platbu můžete využít platební bránu nebo dar rovnou poslat na náš účet. Platby přes platební bránu přijímáme ve všech hlavních měnách. Přímo na účet přijímáme CZK a EUR.

CZK: 2101082446/2010
EUR: IBAN CZ1220100000002901240967, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa příjemce: Novákových 1817/30a, Praha 8, 180 00
V rámci EU je možné veškeré dary odečíst od základu daně. Pro vystavení potvrzení o poskytnutí daru se obraťte na Vojtěcha.

4) Chci porozumět Efektivnímu altruismu

Vytvořili jsme přehled doporučených zdrojů, najdete zde články, videa, knihy a podcasty. Mnoho skvělých knižních titulů máme v naší knihovně, pokud si některou z nich chcete půjčit domů, kontaktujte Jirku.
Současnou diskusi o EA tématech sledujte na EA Foru.