Stážist(k)a pro pořádání setkání a konferencí

Part-Time
Prague, Remote
Zveřejněno před 3 týdny

Pomáháme srdcem i rozumem

Účelem našeho spolku je vytvořit prostor pro vzájemné poznávání sebe i druhých. Prostor, kde se podporujeme v objevování toho, jaké činnosti mají největší dopad a jak konkrétní jednotlivec může přispět k jejich zdárné realizaci. K tomu slouží několik akcí během roku, které se snažíme na základě feedbacku neustále vylepšovat. Akcí, se kterými můžeš pomoci, je široká paleta. Od večerních meetupů přes víkendové výjezdy a několikadenní konference až po delší workshopy. Vhodné pro studenty nadšené do pořádání kulturních a dalších akcí.

Naučíš se: Strategicky přemýšlet, jak měnit svět skrze design setkávání lidí a facilitaci výměn informací. Dozvíš se osvědčené principy efektivních akcí a široce použitelné optimalizační metody, jak sbírat a zapracovávat zpetnou vazbu.

Z období 15.6.-15.9. Si můžete vybrat libovolnou podmnožinu dní (minimálně 20 pracovních dní, ale lze to libovolně rozložit) a domluvíte se s námi na způsobu práce (vzdáleně s určitou frekvencí videohovorů, osobně v Praze nebo mix). Pokud organizovaná akce bude probíhat během roku, bude stáž končit jejím uskutečněním mimo dané období.

Vašimi mentory budou předsedkyně spolku, Hana Kalivodová, a místopředseda, Vojtěch Brynych. Vaše odměna bude 200Kč/h, tedy 32000,- za 160 hodin práce (=20 pracovních dní).

Jak se přihlásit?
Vyplňte do 30.6.2023 přihlášku ZDE a ozveme se.
Pro případné dotazy pište na: [email protected]

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníCommunication, Coordination, Logistics, Project Management

Požádat online