aneb zaměstnání, internshipy, dobrovolničení a budování karierního kapitálu  

Hledáte EA příležitosti s co největší pozitivním dopadem? Potom doporučujeme prozkoumat následující odkazy:

Zaměstnání

​​80000 Hours: místo číslo jedna pokud hledáte full-time placenou pozici, nabízí mimo jiné i velké množství remote pozic. (LinkedIn profil 80 000 Hours s pracovními nabídkami)

EA Opportunities – narozdíl od full time pracovních pozic na 80k se EA Opportunities zaměřuje na fórum pro lidi, kteří se zajímají o práce na částečný úvazek, intershipy, bootcampy, EA eventy, možnosti fundingu avzdělávání a poradenství. (Lze vkládat vlastní příležitosti, EA Formu post.) 

FB skupina Effective Altruism Job Postings – nelze filtrovat, spíše náhodné příspěvky, 13 000 členů. 

Internshipy

V rámci EA opportunities naleznete i velmi podrobný a aktualizovaný sezna EA Internshipů. k (lze vložit vlastní internship)

Budování karierního kapitálu 

Training for good zvyšuje kvalifikaci talentovaných lidí, kteří chtějí dle zásad efektivního altruismu přispět svou kariérou světu co nejvíce. ​​V tomto seznamu najdete připravovaná stipenda, školicí programy a dalších příležitosti k budování vaší kariéry. 

Dobrovolničení 

Impact Colabs – propojuje dobrovolníky s leadery projektů podle cause area a dovedností. Snadné filtrování projektů, lze vytvořit účet dobrovolníka a pomoci tak leaderům projektu s navázáním kontaktu. Doporučené 1on1 s teamem Impact Colabs. 

EA Volunteering group – facebooková skupina zaměřená na propojování dobrovolníků. Nelze filtrovat, náhodné přízpěvky, cca 2 000 členů.
– https://www.impactcolabs.com/find-projects – Impact collabs

Market příležitostí

Nepřehlédněte také interní tabulku/web page kde najdete aktuální příležitosti v nejbližší blízkosti Spolku por efektivní altruismus.