J. Kulveit (ACS), S. Fořt (DeepMind): Budoucnost s AI

Úterý, 23. dubna
19:00
KDE
Fixed Point
JAZYK
Česky
organizátor
Hana Kalivodová - předsedkyně

Hana Kalivodová

Přidejte se k nám na Q&A session s předními AI výzkumníky a pojďme se společně zamyslet, jak může AI a příbuzné technologie proměnit svět. Jak lépe přemýšlet o stávajících trendech se pobavíme 23.4. v 19:00 na neformální diskuzi v prostorách Fixed Point na adrese Koperníkova 6 v Praze.

Úvodní otázky zodpoví:

👉 Stanislav Fořt, výzkumník z Google DeepMind.

👉  Jan Kulveit, výzkumník z Future of Life institutu na univerzitě v Oxfordu a výzkumník v rámci ACS CTS na Univerzitě Karlově.

Následovat bude rozdělení na menší diskuzní skupinky s našimi hosty a na témata např.:

🟣 Produktivita: Které AI implementace zvyšují vaši osobní produktivitu a na jaký produkt teprve čekáte, jak vnímáte v souvislosti s užíváním chytrých produktů téma kontroly?

🟣 Informace: Jak konzumujete informace teď a jak by mohla vypadat ideální zpravodajská a/nebo komunikační platforma, které byste věřili. Jak si dávat pozor na biasy a echo chambers?

🟣 Agregace preferencí: Jaké znáte existující diskuzní a konsensus-hledající platformy a jak může vypadat budoucnost s ideálními rozhodovacími mechanismy?

Prosíme registrujte se na následujícím odkaze: https://forms.gle/eH9zuQBaVsJSbABN6

Nemáte čas?
Pokud vás téma zajímá, ale například z časových důvodů se nemůžete zúčastnit, nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s jinými příležitostmi (události, diskuze, přednášky, projekty): https://forms.gle/jqVaFWPhcPZmiFFy8