Cowork chata 21.-27.8.2023

Pondělí, 21. srpna 2023
16:00
KDE
Chalupa u Lištičky
JAZYK
Česky
organizátor

Efektivní altruismus Česko

Přijďte s námi společně pracovat celý týden na chatě v přírodě. Cowork chata je především pro lidi, co mají zájem s námi pracovat na projektech českého spolku, ale samozřejmě budete mít i prostor pro práci na vlastních projektech.

K jakým projektům se můžete připojit?

Projekt zvyšování připravenosti státu na biorizika – cílem projektu je zjistit, jak nejlépe zvýšit připravenost ČR na další biologická rizika. Po vytipování konkrétní nejefektivnější změny bychom rádi do rádi advokační fáze, kde pro danou změnu budeme patřičně lobovat.

Pomoc s vývojem OpenAI Evalů – prerekvizitou je znalost Pythonu (Jupyter notebooky a pandas), ale menší množství lidí s kvalitními nápady na testovací scénáře také využijeme.

Rešerše relevantních výzkumníků a laboratoří pro výzkum na podporu potravinové bezpečnosti v případě globální katastrofy.

Mapování EA a AI Safety konceptů a jejich transformace do přístupné bite-sized formy pro sdílení na sociálních sítích. Dále příprava související infografiky.

Příprava podpory efektivního darování v ČR – lokalizace článků od Effektiv Spenden do češtiny, příprava souvisejícího českého webu, nastavení analytiky a reklamy.

K organizaci:

  • Vaření na místě (hledají se šéfkuchaři, které budeme obdivovat a nosit je na rukách!)
  • Doprava do Zdíkova nebo Vimperku po vlastní ose, poté budete vyzvednuti autem
  • Spaní na posteli (ještě doplníme, zda je potřeba spacák)

Přes den nás čeká práce, po práci legrace. Na sobotu a neděli naplánujeme společný odpočinkový výlet a program. Bližší informace budou doplňovány průběžně.

Přihlašujte se zde

Odkaz na událost na Facebooku