EA Brno: Výlet na Babí lom

Neděle, 4. června 2023
10:00
KDE
zastávka Útěchov
JAZYK
Česky
organizátor

Ester Dobiášová

🐺 Vlci, trolové, maják (logicky u moře) a z něj rozhled do všech koutů světa, mechovou srstí obrostlé stromy a kameny, zrychlený dech a supění při výstupu na skalnatý hřeben, diskuze o existenčních rizicích, životních filozofiích a umělé inteligenci –⁠ to a více můžete zažít na červnovém výletě efektivních altruistů.

🗺️ Tentokrát se vydáme z Útěchova přes Přírodní rezervaci Babí lom zpět do Útěchova. A co zastávka na pivo nebo kofolu? Rozhodně. Trasu (13,7 km) najdete zde: https://mapy.cz/s/jekezemoza.

📅 Sejdeme se v neděli 4. 6. v 10:00 na zastávce Útěchov (bus č. 57 jede z Halasova náměstí v 9:38, z Hlavního nádraží spoj 9:18).

🚶‍♂️ Můžete se k nám přidat později nebo se odpojit dřív. Budeme procházet obcemi Lelekovice a Vranov, odkud je dobrý spoj z a do Brna.

Pokud hledáte příležitost pro diskutování i procházku přírodou nebo poznávání zajímavých lidí, pak je tato akce určena právě pro vás. 🍃🤔🌳

PS: a to to má být s tím trolím začátkem? Ester už o výletě do Babího lomu jednou napsala na svém blogu (https://ladyesik.wordpress.com/2016/03/08/gg/), je to místo, které podněcuje imaginaci 😉