Měsíční meetupy

KDE
On-line/Praha
JAZYK
Česky

Měsíční meetupy jsou setkání organizovaná samotnými účastníky na témata, která je zajímají. Cílem je sdílení poznatků, zkušeností a vzájemná inspirace. Setkání poskytují platformu pro výměnu myšlenek na témata, jako jsou například racionalita, věda, existenční rizika a efektivní altruismus.

Pokud máte nějaký zajímavý poznatek, můžete meetup zorganizovat také. Sdílet můžete například své poznatky z četby zajímavého článku či knihy, představit novou dovednost, kterou jste se naučili, nebo zorganizovat setkání s inspirativním hostem. Každý má příležitost přispět a rozšířit obzory ostatním.

Pokud máte nápad na setkání a nejste si jisti formátem, inspirovat se můžete formáty zde, ale není nutné se na ně omezovat. Setkání mohou mít podobu od neformálních diskusí, přes lightning talks, až po společné sledování přednášek s následnou diskuzí.

Jako spolek vás podpoříme poskytnutím prostoru a propagace, ale obsah je na vás. Po každém meetupu se účastníci dohodnou, kdo a v jakém formátu připraví příští setkání. Informace o nadcházejících meetupech pak zprostředkujeme prostřednictvím našeho webu a dalších kanálů.

Chcete zorganizovat meetup?

Stačí vyplnit tento dotazník a my se brzy ozveme.