Pizza & diskuze v Grébovce

Středa, 3. dubna
17:30 - 20:00
KDE
Koperníkova 6, Praha
JAZYK
Česky
organizátor
Vojtěch Brynych - místopředseda

Vojtěch Brynych

UPDATE: Večer nemá být příliš teplo a hrozí i déšť, takže akci přesuneme na adresu Koperníkova 6 hned vedle Grébovky. Sedneme si na zahradu a případně se přesuneme dovnitř.

Zveme všechny příznivce hlubokých diskuzí na neformální setkání v duchu sdílení myšlenek a společenské reflexe. Setkání se uskuteční v parku Grébovka, kde v pohodě dek a polštářů budeme u pizzy volně diskutovat o široké škále témat – od AI safety a biosafety po další společensky zásadní výzvy s potenciálem pro zlepšení světa, tenchnologický pokrok, osobní rozvoj a další témata, co vás zajímají. Cílem je vytvořit prostor, kde se mohou snoubit různé perspektivy a odkud si každý odnese nové nápady či inspiraci.

V případě nepříznivého počasí se setkání přesune do prostor Fixed Point na Koperníkově 6, kde budeme pokračovat v diskusích v teple a pohodlí.

Prosíme o registraci předem, abychom mohli zajistit dostatečné množství pizzy pro všechny účastníky: https://forms.gle/nweaa9VAG3SgTKnm9

Nemáte čas?

Pokud vás akce zajímá, ale například z časových důvodů se nemůžete zúčastnit, nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s jinými příležitostmi (události, diskuze, přednášky, projekty): https://forms.gle/jqVaFWPhcPZmiFFy8