Měsíční meetup: Co přinese evropský Akt o umělé inteligenci?

Čtvrtek, 25. července
18:00
KDE
FixedPoint
JAZYK
Česky
organizátor

Alex Kazda

Akt o umělé inteligenci (AI Akt) je nové nařízení EU pro systémy používající umělou inteligenci. Během posledních dvou měsíců si skupinka lidí z české komunity efektivních altruistů AI Akt četla. Teď bychom se rádi o něco z toho, co jsme zjistili, podělili. Na meetupu nás nejdřív čeká krátké shrnutí základních parametrů AI Aktu a potom volná diskuse o tom, co nová pravidla přesně říkají a co znamenají pro budoucnost AI v EU a ve světě.

Formát facilitované diskuse: Zapojit se mohou všichni. Facilitátor hlídá, aby diskuse neodbíhala od tématu a byla užitečná.

Událost na Facebooku: https://fb.me/e/1E6EuWJHw

Měsíční meetupy jsou setkání organizovaná samotnými účastníky na témata, která je zajímají. Cílem je sdílení poznatků, zkušeností a vzájemná inspirace. Setkání poskytují platformu pro výměnu myšlenek na témata, jako jsou například racionalita, věda, existenční rizika a efektivní altruismus.

Pokud máte téma, které byste chtěli představit, nebo pokud se chcete stát součástí inspirativní komunity s podobnými zájmy, připojte se k nám. Vaše účast a příspěvky mohou významně obohatit naše společné poznání a rozvoj.

Chcete zorganizovat příští meetup?

Stačí vyplnit tento dotazník a my se brzy ozveme.