Měsíční meetup: co čteme

Čtvrtek, 23. května
18:00
KDE
FixedPoint
JAZYK
Česky
organizátor

Alžběta Kubitová

Měsíční meetupy jsou setkání organizovaná samotnými účastníky na témata, která je zajímají. Cílem je sdílení poznatků, zkušeností a vzájemná inspirace. Setkání poskytují platformu pro výměnu myšlenek na témata, jako jsou například racionalita, věda, existenční rizika a efektivní altruismus.

Ve formátu lightning talks si vzájemně představíme zajímavé poznatky z přečtených a rozečtených článků, knížek a blogpostů. Co jste dozvěděli nového, na co jste změnili názor a co doporučujete k přečtení ostatním?

Zapojit se můžete jako prezentující nebo jako posluchači, kteří se zapojí do následných diskusí.

Pokud máte téma, které byste chtěli představit, nebo pokud se chcete stát součástí inspirativní komunity s podobnými zájmy, připojte se k nám. Vaše účast a příspěvky mohou významně obohatit naše společné poznání a rozvoj.

Formát lightning talks: účastníci mohou během několika minut mluvit na vybrané téma. Následně bude krátký prostor na dotazy. Čas pro každý talk se bude odvíjet od počtu účastníků a pohybovat se bude v rozmezí 5 – 10 minut včetně otázek (například 3 minuty talk a 2 minuty otázky).

Událost na Facebooku: https://fb.me/e/7wJWOykuu

Chcete zorganizovat příští meetup?

Stačí vyplnit tento dotazník a my se brzy ozveme.