Měsíční meetup: co nás fascinuje

Čtvrtek, 18. dubna
18:00
KDE
FixedPoint
JAZYK
Česky
organizátor
Jakub Sechter - group organizer

Jakub Sechter

Měsíční meetupy jsou setkání organizovaná samotnými účastníky na témata, která je zajímají. Cílem je sdílení poznatků, zkušeností a vzájemná inspirace. Setkání poskytují platformu pro výměnu myšlenek na témata, jako jsou například racionalita, věda, existenční rizika a efektivní altruismus.

V prvním z řady pravidelných meetupů si ve formátu lightning talks vzájemně představíme témata, která nás aktuálně fascinují, ať už se jedná o nedávno přečtené knihy (nebo knihy, které chceme číst), projekty, kterým se věnujeme, nebo jakoukoliv jinou oblast, která rozšiřuje obzory našeho chápání světa.

Zapojit se můžete jako prezentující nebo jako posluchači, kteří se zapojí do následných diskusí.

Pokud máte téma, které byste chtěli představit, nebo pokud se chcete stát součástí inspirativní komunity s podobnými zájmy, připojte se k nám. Vaše účast a příspěvky mohou významně obohatit naše společné poznání a rozvoj.

Formát lightning talks: účastníci mohou během několika minut mluvit na libovolné téma. Následně bude krátký prostor na dotazy. Čas pro každý talk se bude odvíjet od počtu účastníků a pohybovat se bude v rozmezí 5 – 10 minut včetně otázek (například 3 minuty talk a 2 minuty otázky).

Událost na Facebooku: https://fb.me/e/3Jq5PRslo

Chcete zorganizovat příští meetup?

Stačí vyplnit tento dotazník a my se brzy ozveme.